Pasywny Fundament - poznajmy się!

Pasywny Fundament jest odpowiedzią na potrzeby rynku w zakresie kompleksowej i profesjonalnej realizacji płyt fundamentowych w standardzie pasywnym.

Nasza obserwacja rynku pokazała liczne uchybienia i błędy na różnych etapach realizacji płyt, dlatego w Pasywnym Fundamencie podchodzimy do zadania kompleksowo – od koncepcji do zatarcia płyty. Wszystko w jednych rękach. Rękach profesjonalistów.

Nowoczesność i innowacyjne rozwiązania to czynniki, które wkraczają w różne branże. Ta związana z budowami różnego typu także coraz częściej się z nimi spotyka. My nie możemy być bierni i także podejmujemy wyzwania związane z nowoczesnym budownictwem. Zbrojenie płyty fundamentowej to tylko jedna z naszych tajemnic niezawodności w kwestii innowacyjnych sposobów tworzenia podstaw budynków. Wykorzystujemy najnowsze technologie, a także wysokiej jakości materiały — wierzymy, że wykonanie płyty fundamentowej w taki sposób pozwala naszym Klientom cieszyć się wytrzymałym i stabilnym budynkiem z optymalną siłą nośną.

Nowoczesne budownictwo

Nowoczesne budownictwo zakłada, że bez względu na warunki atmosferyczne czy obciążenie, budynek jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Z pewnością dom z pasywnym fundamentem także poradzi sobie z wilgocią, izolacją akustyczną czy termiczną. Może tak być dzięki naszym innowacyjnym płytom fundamentowym, których wykonanie to dla nas prawdziwa sztuka precyzji i doskonałości. O to, aby spełniały one najwyższe standardy jakości, dba zespół naszych specjalistów, którzy pilnują przestrzegania norm czy procedur, abyśmy mogli dostarczać Ci solidne rozwiązania.

Jesteśmy częścią Grupy NS

od umowy do budowy

krok po kroku

Naszych klientów przeprowadzamy przez cały proces realizacji płyt fundamentowych. Od wyceny poprzez spisanie umowy, pełną dokumentację, budowę, aby na końcu udzielić gwarancji na naszą płytę.

Dlaczego warto budować z Pasywny Fundament?

Nasze aktualne statystyki:

0 m3
ułożonego styropianu
0 t
wyzbrojonej stali
0 m3
ułożonego betonu
0 m2
zatartej płyty
0 %
zadowolenia klientów

Nasza jakość jest gwarantowana!

Nasz zespół jest członkiem licznych organizacji, które tym samym potwierdzają nasze kompetencje.